MAGYAR

KAJAK-KENU

SZÖVETSÉG

Budapest Bajnokság, Balatoni Kamill Emlékverseny

2021.07.17-07.18

KSI BKKSZ

Budapest, Újpesti-öböl,

Letöltések


Budapest, Újpesti-öböl,

2021.07.17-18


Versenyműsor - PDF

Jegyzőkönyv - PDF

Éremtáblázat - PDF



Szűrők elrejtése

Versenyzők listája

509 versenyző

Ábel András (2003)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Agócs Sarolta (2007)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Andók Bence (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Antal Szonja (2009)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Aranyvölgyi Kinga (2005)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Aszalós Soma (2008)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Avar Tamás (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bajczár Boldizsár (2009)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Bakó Péter (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bakos Ágnes (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bakos Nóra (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bakos Petra (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Balázs Szabina (2010)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Balázs Sztella (2008)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Balázs Viktor (2010)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Bali Botond Zoltán (2009)CSKKEHUNAdatlap
Balla Levente (2009)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Bally Bendegúz (2010)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Balogh Ágoston (2005)BKV Előre SCHUNAdatlap
Balogh Áron (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Balogh Dalma (2008)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Balogh Lili (2009)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Balogh Zalán (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bánkúti Zsombor (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bán Olivér (2010)BKV Előre SCHUNAdatlap
Bánvölgyi Tamás (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bányai Donát (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bányai Dorián (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Baráth Benjamin (2008)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bardóczy Gergő Ákos (2007)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Bardóczy Olivér (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Bársony Ottilia Eszter (2004)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Barta Nikolett (2006)MTKHUNAdatlap
Bartha Zsigmond (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bástyai Botond (2005)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Bátai Soma (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bauer Paul Benjamin (2005)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Bedics Balázs (2010)BKV Előre SCHUNAdatlap
Bedics Kristóf (2009)BKV Előre SCHUNAdatlap
Behringer Christopher (2008)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Bekő Zea (2008)MTKHUNAdatlap
Bélavári Martin Tibor (2007)MTKHUNAdatlap
Belényesi Ádám (2006)MTKHUNAdatlap
Berényi Regina (2007)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Berényi Zoé (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bertalan Katalin (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bertalan Sára Éva (2007)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Besenyei Zalán György (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bita Boglárka (2008)CSKKEHUNAdatlap
Boda Márkó (2006)MTKHUNAdatlap
Bodnár Zoltán (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bodor Albert Etele (2008)BKV Előre SCHUNAdatlap
Boja Alexandra (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bonifert Barnabás (2008)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Borbély Tamás Ákos (2007)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Börcsök Csenge Anna (2009)MTKHUNAdatlap
Borda Csaba (2010)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Boros Bendegúz (2005)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Borsi Olivér (2008)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Bozóki Zénó (2011)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Budai Barnabás (2008)CSKKEHUNAdatlap
Budavári Barbara (2006)MTKHUNAdatlap
Buday Bulcsú (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Bukuli Ákos (2005)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Burai Artúr (2009)BKV Előre SCHUNAdatlap
Cai Jiayi (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Csajági Marcell (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Császár Olivér (2004)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Csavajda Vince (2006)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Cseh Panna (2005)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Csekő Máté (2008)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Csibor Barnabás (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Csibor Gergő (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Csordás Zsombor (2006)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Csurilla Balázs Rómeó (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Csurilla Kiara (2011)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Csurilla Ramón Gergő (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Csutak Botond (2008)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Czalbert Botond (2011)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Czebei Zétény Soma (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Czibula Rebeka (2008)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Czibula Tamara (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Czifra Esther (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Czinege Bence (2010)MTKHUNAdatlap
Darányi Zalán (2011)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Dárdai Zoárd (2007)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Daróczy Lóránt (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Dely Manna (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Dely Noé (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Dike Chinazo Blanka (2009)MTKHUNAdatlap
Dobány Dénes (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Dombay Zsófia (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Dömök Márk Erik (2009)MTKHUNAdatlap
Door Katalin (2011)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Dozet Ádám (2004)Duna SZTKHUNAdatlap
Drucza Dávid (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Dudás Márk (2010)CSKKEHUNAdatlap
Dulcz Gergely (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Edöcsény Botond László (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Egri Áron (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Eich Botond Tamás (2004)BKV Előre SCHUNAdatlap
Eigner Nikolett (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Eisrich Viktória (2011)CSKKEHUNAdatlap
Elek Ádám (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Elek Dávid (2011)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Endrényi Zsigmond Bendegúz (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Erdőssy Dániel (2004)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Fári Richard (2007)FTC Rekontir Kajak-KenuHUNAdatlap
Fáy Pál Dániel (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Fazekas Patrik Pál (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Fehér Nándor (2010)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Fekete Andor (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Fekete Dorina (2001)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Fekete Zsófia (2004)MTKHUNAdatlap
Felkai Olivér (2004)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Ferencz Bulcsú (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Ferencz Koppány (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Ferencz Máté (2008)CSKKEHUNAdatlap
Ferge Nimród Taksony (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Firle-Kiss Balázs (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Fodor Ádám (2006)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Fodor Attila (2005)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Fodor Benedek Károly (2008)CSKKEHUNAdatlap
Fodor Zsófia Nikoletta (2010)CSKKEHUNAdatlap
Fölsz Eszter (2008)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Fullajtár Bálint Ákos (2010)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Furák Adrienn (2010)MTKHUNAdatlap
Fürdős Enikő (2010)CSKKEHUNAdatlap
Füzi Dávid (2010)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Gál Vince (2006)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Garzó Gergely (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Gáti Viktória (2006)CSKKEHUNAdatlap
Gazdag Lili (2010)MTKHUNAdatlap
Gazdag Marcell (2007)MTKHUNAdatlap
Georgiev Heléna (2008)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Gera Zsófia (2005)MTKHUNAdatlap
Gergely Brúnó (2010)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Gergely Dominik (2002)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Gergő Dominika Viktória (2002)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Gerhauser Diána (2009)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Glöckl Milán (2010)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Golács Dániel (2008)CSKKEHUNAdatlap
Golarits Botond (2003)BKV Előre SCHUNAdatlap
Goodwill Kelvin Benedek (2009)BKV Előre SCHUNAdatlap
Görbe Levente (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Gremsperger Gábor Géza (2004)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Guj Márton (2009)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Gulyás Bendegúz (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Gulyás Zalán (2010)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Guzsváry Zétény Csaba (2009)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Gyarmati Levente Károly (2008)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Gyenei Botond Benjámin (2008)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Gyimesi Gergely (2003)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Gyöngyösi Tamás (2008)MTKHUNAdatlap
Győrfi Benedek (2005)CSKKEHUNAdatlap
Györfi Zsombor (2003)CSKKEHUNAdatlap
Halmy Lőrinc (2003)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Hámori László (2010)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Harkai Kitti Annamária (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Harkay Berény (2006)Eskimo SCHUNAdatlap
Harmath Péter (2005)CSKKEHUNAdatlap
Hatos Ákos (2003)BKV Előre SCHUNAdatlap
Hazlach Szilárd (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Hegedűs András Zoltán (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Hegedűs Kata (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Hennel Zea (2009)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Herk László (2008)MTKHUNAdatlap
Hernádi Levente (2009)CSKKEHUNAdatlap
Hertling Dávid Levente (2010)MTKHUNAdatlap
Hevesi Balázs (2009)CSKKEHUNAdatlap
Hirl Milán András (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Hőbe Attila (2010)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Hofer Bianka Vivien (2008)MTKHUNAdatlap
Hoffer Benedek János (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Höffler Antónia (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Hógenburg Dénes (2008)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Holló Emma Róza (2010)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Honvéd Bulcsú Imre (2010)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Horváth Bence (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Horváth Bence (2010)MTKHUNAdatlap
Horváth Gellért (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Horváth Hunor (2006)BKV Előre SCHUNAdatlap
Horváth Nimród Géza (2009)CSKKEHUNAdatlap
Horváth Richard (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Horváth Tamara Nóra (2011)CSKKEHUNAdatlap
Hruby Olivér (2009)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Hubert Márk (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Huszár Marcell (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Huszár Pál (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Hutkai Gergő (2011)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Ignácz Richárd Valton (2006)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Ilyés Gergő (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Izing Laura Emma (2010)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Jakab Gábor (2009)BKV Előre SCHUNAdatlap
Jakab Tamás (2009)BKV Előre SCHUNAdatlap
Jakus Márton (2005)BKV Előre SCHUNAdatlap
Jamrik Emese (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Jancsó Levente (2007)MTKHUNAdatlap
Jeli Kornél (2006)MTKHUNAdatlap
Jóna Benedek (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Juhász Bence (2004)CSKKEHUNAdatlap
Juhász Kinga (2009)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Kádasi Emese (2005)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Kaed Dániel Walid (2004)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Kallay Ágoston (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Kalmár Nóra Brigitta (2010)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Kalmár Vilmos (2008)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Kaltenecker Ákos (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Kaltenecker Liliána Szilvia (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Kántor Kristóf (2003)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Kapás Bíborka (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Karászi Renáta Erzsébet (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Kardos Botond (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Kardos Edina Norina (2010)MTKHUNAdatlap
Karner Ede (2006)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Kárpáti Levente (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Käszmann Bence (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Kátai Márk (2006)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Kató Ádám Zsolt (2008)CSKKEHUNAdatlap
Katula Balázs (2004)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Kékesi Eliza (2005)BKV Előre SCHUNAdatlap
Kelemen Máté (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Kelemen Roland (2007)CSKKEHUNAdatlap
Kemény Olivér (2009)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Kerekes László (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Keresztesi Julianna Sára (2011)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Királyi Lara Nóra (2009)CSKKEHUNAdatlap
Kirs Alma (2008)CSKKEHUNAdatlap
Kirs Írisz (2006)CSKKEHUNAdatlap
Kispál Zsombor (2004)BKV Előre SCHUNAdatlap
Kiss Richárd Zolta (2005)BKV Előre SCHUNAdatlap
Kiss Vince Norbert (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Kiss Zalán (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Kiss Zétény (2009)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Kleizer Dorottya (2008)CSKKEHUNAdatlap
Kóczán Kristóf (2007)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Kökényesi Vivien (2006)CSKKEHUNAdatlap
Kollek Bálint (2005)MTKHUNAdatlap
Kollek Máté (2007)MTKHUNAdatlap
Koncsik Márk (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Kónya Medárd István (2009)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Korompay Bálint (2011)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Köteles Kevin (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Kovács Áron László (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Kovács Barnabás (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Kovács Bence Flórián (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Kovács Brúnó (2008)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Kovács Léna (2009)CSKKEHUNAdatlap
Kovács Máté (2008)MTKHUNAdatlap
Kovács Milán (2009)CSKKEHUNAdatlap
Kővágó Richárd (2006)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Kováts Luca (2004)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Kramarik Gergely (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Kreiter Csanád (2006)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Kukely Bence (2009)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Külkey Dániel (2007)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Kun Zsombor Lehel (2006)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Kuti Kata Borbála (2004)CSKKEHUNAdatlap
Lakó József (2005)FTC Rekontir Kajak-KenuHUNAdatlap
Lamme-Szulyovszy Mátyás (2008)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Lányi Júlia (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Lányi Péter (2007)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Lázár Emese (2008)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Lázár László (2010)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Lázár Zalán (2007)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Lehner Balázs (2006)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Lengyel Bendegúz (2007)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Lestál Patrik Szabolcs (2005)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Leszicskov Zalán (2008)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Ligeti Bence (2004)ASP SportegyesületHUNAdatlap
Lipcsei Gábor (2009)BKV Előre SCHUNAdatlap
Ludányi Mátyás (2006)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Ludchen Dániel (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Lukács Bálint (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Lyu Beiyi (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Mach Igor (2005)MTKHUNAdatlap
Macsek Lajos (2008)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Madarasi Attila (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Magyar Emma Lili (2005)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Magyar Levente (2001)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Magyar Nándor (2001)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Majnek Panna Bella (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Makai Dominik (2005)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Makay Dániel Andor (2005)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Makovsky László (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Makovsky Nándor (2011)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Malik Péter (2008)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Mányik Zsófia Anna (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Márialigeti Áron (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Markó Ignác Ádám (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Márkus Dávid (2006)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Márkus Péter (2006)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Maróti Nóra Lilla (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Marticsek Vince József (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Matkovics Lili Sára (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Matkovics Vanda Zita (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Matkovics Zalán Vilmos (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Matkovics Zétény Pál (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Matuska Szabolcs (2011)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Mayer Hanna Izabella (2008)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Mayer Márk (2010)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Meinhardt Benedek (2010)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Meinhardt Vilmos (2005)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Meinhardt Vince István (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Mészáros Benedek (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Mészáros Dóra (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Mészáros Jakab (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Mészáros Milán (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Metz Botond (2003)BKV Előre SCHUNAdatlap
Miskolczi Csanád (2007)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Miskolczi Zalán (2005)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Mitropoulos Iliász (2006)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Mitropoulos Konstantinos (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Mizsér Márk (2003)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Mógor Kiara Ajsa (2003)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Mogyorósi Milán Márk (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Moldován Csenge Réka (2005)CSKKEHUNAdatlap
Molnár Dániel (2004)CSKKEHUNAdatlap
Molnár Marcell Oszkár (2005)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Mousselli Mirjana (2006)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Mózes András (2007)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Müller Márton (2006)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Murányi Dorina Vivien (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Nádasdi Marcell Balázs (2004)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Nagy Benedek (2006)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Nagy Dániel Gábor (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Nagy Levente (2005)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Nagy Máté Gábor (2010)MTKHUNAdatlap
Nagy Raul (2003)Budapesti Honvéd SEHUNAdatlap
Naszvadi Tádé (2006)BKV Előre SCHUNAdatlap
Néder András László (2002)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Néder Nimród Dorián (2006)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Németh Csanád (2007)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Németh Lili (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Németh Miklós József (2010)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Novák Izsák (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Nyakas Ádám (2007)MTKHUNAdatlap
Öcsi Boldizsár (2008)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Orbán Dániel Bendegúz (2003)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Orbán Gréta (2005)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Osgyáni Dalma Anna (2005)BKV Előre SCHUNAdatlap
Osgyáni Dániel (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Paál Hunor (2011)CSKKEHUNAdatlap
Pajtók Mia (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Pajtók Vendel (2006)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Pallai Ármin (2009)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Pálvölgyi Márk (2007)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Pánovics Kornél (2007)CSKKEHUNAdatlap
Pápay Dávid Márk (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Pápay Nóra Martina (2009)BKV Előre SCHUNAdatlap
Papdán Péter Gyula (2007)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Paróczi Réka (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Patziger Lilla (2010)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Patziger Miklós (2007)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Péhl Ádám (2008)MTKHUNAdatlap
Peichl Norbert (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Perjés Máté Bendegúz (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Pintér Vince (2007)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Pogány Marcell (2006)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Pohner Ádám (2009)CSKKEHUNAdatlap
Polony Barna (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Polony Luca (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Pór Levente (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Potoczki Dominika (2002)MTKHUNAdatlap
Prónai Bertalan (2011)MTKHUNAdatlap
Pruzsina Zsombor (2011)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Racsek László Dávid (2009)CSKKEHUNAdatlap
Radó-Kovács András (2006)MTKHUNAdatlap
Rafácz Martin Olivér (2007)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Regenye Júlia (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Reisz Benedek (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Reisz Laura (2009)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Reisz Márton (2010)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Remsei Dávid Zsombor (2008)MTKHUNAdatlap
Reschnik Gergely (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Rosner Márk (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Rudnyik Vszevelod (2010)Építők Margitszigeti DKCRUSAdatlap
Rueda Hangay Emese Zsófia (2005)ASP SportegyesületHUNAdatlap
Ruff Alexa (2006)CSKKEHUNAdatlap
Rugási Dorka (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Samu Péter (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Sándor Áron (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Sánta Konrád (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Sánta Márk (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Sárosi Áron (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Schachay-Szabó Dániel (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Schiff Márton (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Schmidt Maja (2010)MTKHUNAdatlap
Sebő Dániel (2004)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Seregy Dániel (2005)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Seres Botond (2006)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Seres Luca (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Seres Nóra Borbála (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Sindel Benedek (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Sleisz Bulcsú (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Somfalvi András László (2008)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Sommer Áron (2011)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Somodi Laura Petra (2006)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Somogyi Anna (2010)CSKKEHUNAdatlap
Somogyi Anna (2007)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Somogyi Zsombor (2003)MTKHUNAdatlap
Somos Botond (2008)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Soós Márk (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Sörös Patrik (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Stahl Márton István (2009)ASI DSEHUNAdatlap
Stromajer Dávid (2010)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Sütő Áron (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Sütő Sára (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Szabados Dorottya (2004)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Szabó Amira Fruzsina (2008)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Szabó Anna Éva (2007)MTKHUNAdatlap
Szabó Balázs (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Szabó Blanka Lili (2006)MTKHUNAdatlap
Szabó-Csalló Nadin (2008)MTKHUNAdatlap
Szabó-Csalló Vanda (2006)MTKHUNAdatlap
Szabó Gabriella Edina (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Szabó Kristóf (2007)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Szabó Levente (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Szabó Roland (2006)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Szabó Zsanett Szabina (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Szakács Botond (2004)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Szakál Martin (2006)BKV Előre SCHUNAdatlap
Szaniszló Tímea (2003)Ferencvárosi Torna ClubHUNAdatlap
Szász Gergő (2007)CSKKEHUNAdatlap
Szeghalmi András Botond (2009)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Székely Áron Levente (2008)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Szemanik Dániel Olivér (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Szemanik Erik Márk (2010)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Szenthe Soma (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Szentiványi Zsombor (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Szilágyi Gábor (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Szilágyi Szabolcs (2007)MTKHUNAdatlap
Szkárosi Laura (2004)CSKKEHUNAdatlap
Szkárosi Máté Péter (2003)CSKKEHUNAdatlap
Szkárosi Szabina (2005)CSKKEHUNAdatlap
Szlipcsevics Mátyás (2009)ASI DSEHUNAdatlap
Szőke Tamás (2009)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Szőke Zalán (2009)CSKKEHUNAdatlap
Szöllősi Kata (2007)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Szöllősi Tamás (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Szóráth András Soma (2003)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Sztipánkovich Tódor Bálint (2004)CSKKEHUNAdatlap
Szűcs Áron (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Szűcs Attila (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Szulovszky Petra (2005)MTKHUNAdatlap
Takács Gitta (2002)MTKHUNAdatlap
Takács Levente (2007)BKV Előre SCHUNAdatlap
Takács Levente (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Takács Réka (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Takács Tamás (2011)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Takáts Áron Dávid (2008)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Tamás Zalán (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Tandi Milán (2005)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Tarácsky Laura Tamara (2008)MTKHUNAdatlap
Tardos Péter Károly (2007)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Tari Viktor (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Tejfalussy Balázs (2011)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Terei András (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Terenczi András Gyula (2006)CSKKEHUNAdatlap
Ternai Andrea (2002)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Tilki Botond (2007)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Tiszinger Patrik (2009)CSKKEHUNAdatlap
Titz Tamás (2009)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Tőgyi Huba (2009)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Tomatás Péter (2003)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Tomin Dóra (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Török Balázs Levente (2008)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Tóth Domonkos (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Tóth Ferenc Adrián (2003)CSKKEHUNAdatlap
Tóth-Gáspár Panni (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Tóth-Hartó Csanád (2007)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Tóth Viktor Tamás (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Tribol Barnabás (2007)Erzsébeti Spartacus MTKHUNAdatlap
Trizna Olivér (2004)MTKHUNAdatlap
Ugrai Luca Ajna (2009)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap
Ugróczky András (2003)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Urbányi Anett (2004)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Urbán Zsombor (2007)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Vadinszky Szabolcs Péter (2009)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Vágovics Eszter (2008)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Váli Márton (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Ványi Pál (2005)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Varga Ákos (2010)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Varga László (2004)INTER-ÉPFU AVSEHUNAdatlap
Várhelyi Bence Péter (2006)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Várnagy Ádám (2011)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Váry Zalán Vilmos (2002)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Vas Márton (2008)MULTI Vízisport SEHUNAdatlap
Vaspál Zsombor (2004)CSKKEHUNAdatlap
Végh Soma (2006)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Veres Dániel (2007)MTKHUNAdatlap
Veres Levente (2009)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Veres Viktória (2007)MTKHUNAdatlap
Virág Levente (2006)Vasas Sport ClubHUNAdatlap
Virág Máté (2004)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Vitán Dorka (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Vitán Zsombor (2008)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Vojuczki Barna (2011)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Vonga Ádám (2007)Lágymányosi Spari VízisportHUNAdatlap
Warvasovszky Benedek (2005)MTKHUNAdatlap
Weimper Lilien (2005)MTKHUNAdatlap
Zajtai Barnabás Zénó (2009)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Zana Boldizsár Áron (2011)ASI DSEHUNAdatlap
Zana Gergő Bence (2008)ASI DSEHUNAdatlap
Zelenyánszky Milla Dorka (2005)Központi Sport-és Ifjúsági SEHUNAdatlap
Zemen Dániel (2006)Építők Margitszigeti DKCHUNAdatlap
Zoltai Dominik (2006)MTKHUNAdatlap
Zsigri Márton Milán (2005)Újpesti Torna EgyletHUNAdatlap
Zsivanov Ábel (2003)Óbudai Ganz VSEHUNAdatlap