MAGYAR

KAJAK-KENU

SZÖVETSÉG

Simon Fiala Emlékverseny

2021.07.10-07.11

Békésszentandrás,

Békésszentandrás, Vízitelep II.k 5, 5561

- térkép
Letöltések


Békésszentandrás,

2021.07.10-11


Versenyműsor - PDF

Jegyzőkönyv - PDF

Éremtáblázat - PDF









        Szűrők elrejtése

        Futamok

        109 futam

        2021.07.11 - Délelőtt

        65 futam

        117. 14:10 Eszkimó-Indián MK1 Női Előkészítő U9 Döntő I.

        Eredmény

        116. 14:05 Eszkimó-Indián MK1 Női Előkészítő U8 Döntő I.

        Eredmény

        115. 14:00 Eszkimó-Indián MK1 Férfi Előkészítő U9 Döntő I.

        Eredmény

        114. 13:55 Eszkimó-Indián MK1 Férfi Előkészítő U8 Döntő I.

        Eredmény

        113. 13:45 K2 Férfi Masters 500 m A Döntő

        Eredmény

        112. 13:40 K1 Női Serdülő U16. 500m A Döntő

        Eredmény

        111. 13:35 K2 Férfi Felnőtt 500 m A Döntő

        Eredmény

        110. 13:30 K1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő

        Eredmény

        109. 13:25 K1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő

        Eredmény

        108. 13:20 K2 Női Serdülő U16. 500m A Döntő

        Eredmény

        106. 13:10 K2 Vegyes Masters 500 m A Döntő

        Eredmény

        105. 13:05 K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő

        Eredmény

        104. 13:00 K2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő

        Eredmény

        103. 12:55 K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő

        Eredmény

        102. 12:50 K1 Női Serdülő U15. 500m A Döntő

        Eredmény

        101. 12:45 K1 Női Szabadidős és Egyetemista 500m A Döntő

        Eredmény

        99. 12:35 K1 Női Felnőtt 500 m A Döntő

        Eredmény

        98. 12:30 K1 Férfi Masters 500 m A Döntő

        Eredmény

        97. 12:25 K2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő

        Eredmény

        95. 12:15 K1 Férfi felnőtt 500m A Döntő

        Eredmény

        94. 12:10 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő

        Eredmény

        93. 12:05 C1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő

        Eredmény

        92. 12:00 C1 Férfi felnőtt 500m A Döntő

        Eredmény

        91. 11:55 K1 Női Serdülő U16. 500m II. Előfutam

        Eredmény

        90. 11:50 K1 Női Serdülő U16. 500m I. Előfutam

        Eredmény

        89. 11:45 K1 Férfi Serdülő U15. 500m III. Előfutam

        Eredmény

        88. 11:40 K1 Férfi Serdülő U15. 500m II. Előfutam

        Eredmény

        87. 11:35 K1 Férfi Serdülő U15. 500m I. Előfutam

        Eredmény

        86. 11:30 K1 Férfi felnőtt 500m II. Előfutam

        Eredmény

        85. 11:25 K1 Férfi felnőtt 500m I. Előfutam

        Eredmény

        84. 11:20 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m II. Előfutam

        Eredmény

        83. 11:15 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m I. Előfutam

        Eredmény

        82. 11:05 K1 Női Kölyök U14. 1000m A Döntő

        Eredmény

        81. 11:00 K1 Női Serdülő U15 1000 m A Döntő

        Eredmény

        80. 10:55 K1 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő

        Eredmény

        79. 10:50 K1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő

        Eredmény

        78. 10:45 C1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő

        Eredmény

        77. 10:40 C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő

        Eredmény

        76. 10:35 K2 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő

        Eredmény

        75. 10:25 K1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő

        Eredmény

        74. 10:20 K1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő

        Eredmény

        73. 10:15 K2 Női Ifjúsági U17-U18. 1000m A Döntő

        Eredmény

        72. 10:10 K2 Női Kölyök U14. 1000m A Döntő

        Eredmény

        71. 10:05 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő

        Eredmény

        70. 10:00 K2 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő

        Eredmény

        68. 09:50 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

        Eredmény

        67. 09:45 K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

        Eredmény

        65. 09:35 K2 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő

        Eredmény

        64. 09:30 K2 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő

        Eredmény

        63. 09:25 K2 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő

        Eredmény

        62. 09:20 K1 Női Kölyök U14. 1000m III. Előfutam

        Eredmény

        61. 09:15 K1 Női Kölyök U14. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        60. 09:10 K1 Női Kölyök U14. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        59. 09:05 K1 Férfi Kölyök U14. 1000m III. Előfutam

        Eredmény

        58. 09:00 K1 Férfi Kölyök U14. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        57. 08:55 K1 Férfi Kölyök U14. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        56. 08:50 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m II. Előfutam

        Eredmény

        55. 08:45 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m I. Előfutam

        Eredmény

        54. 08:40 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m III. Előfutam

        Eredmény

        53. 08:35 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        52. 08:30 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        51. 08:25 K1 Férfi Felnőtt 1000 m II. Előfutam

        Eredmény

        50. 08:20 K1 Férfi Felnőtt 1000 m I. Előfutam

        Eredmény

        47. 08:05 K2 Férfi Kölyök U14. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        46. 08:00 K2 Férfi Kölyök U14. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        2021.07.10 - Délután

        44 futam

        45. 18:30 K4 Férfi Felnőtt 200m Döntő I.

        Eredmény

        44. 18:25 K1 Női Szabadidős és Egyetemi 200 m Döntő I.

        Eredmény

        43. 18:25 K1 Női Masters 200 m Döntő I.

        Eredmény

        42. 18:05 K1 Férfi Szabadidős és Egyetemi 200 m Döntő I.

        Eredmény

        41. 18:05 K1 Férfi Masters 200 m Döntő I.

        Eredmény

        40. 17:50 K2 Férfi felnőtt 200m Döntő I.

        Eredmény

        38. 17:30 K1 Női Felnőtt 200 m Döntő I.

        Eredmény

        37. 17:00 K1 Férfi Felnőtt 200 m Döntő I.

        Eredmény

        36. 16:20 MK1 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        35. 16:15 MK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        34. 16:10 MK2 Női Gyermek U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        33. 16:10 MK2 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        32. 16:05 C1 Női Kölyök U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        31. 16:05 C1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        30. 16:00 MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        29. 15:55 MK2 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        28. 15:50 MK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        27. 15:45 MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        26. 15:40 MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        25. 15:35 MK2 Férfi Gyermek U11. 2000m Döntő I.

        Eredmény

        24. 15:30 MC1 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        23. 15:15 MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        22. 15:10 MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        21. 15:05 K1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        20. 15:00 K1 Női Kölyök U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        19. 14:55 K2 Női Kölyök U14. 2000m Döntő I.

        Eredmény

        18. 14:50 C1 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        17. 14:50 C1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        16. 14:50 C1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        15. 14:45 K1 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.

        Eredmény

        14. 14:40 MK1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        13. 14:30 K1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        12. 14:25 K2 Férfi Kölyök U14. 2000m Döntő I.

        Eredmény

        11. 14:20 K1 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        10. 14:20 K1 Női Serdülő U15 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        9. 14:15 K2 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        8. 14:15 K2 Női Serdülő U15 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        7. 14:00 K1 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        6. 13:55 K2 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.

        Eredmény

        5. 13:50 K1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        4. 13:45 MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        3. 13:40 K2 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        2. 13:40 K2 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        1. 13:00 K1 Férfi Felnőtt 10 km Döntő I.

        Eredmény


        ,

        -



        #VersenyzőPályaTagszervezetEredmény
        Az adott futamhoz még nincs eredmény rögzítve

        Letöltések:

        Megjegyzés
        
                                        
        Továbbjutási séma
        SzélirányNincs adat!
        SzélsebességNincs adat!
        Relatív szélsebességNincs adat!
        PáratartalomNincs adat!
        KörülményekNincs adat!
        Levegő hőmérsékletNincs adat!
        Valós hőérzetNincs adat!
        Víz hőmérsékletNincs adat!