MAGYAR

KAJAK-KENU

SZÖVETSÉG

Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Csay R.- és Kammerer Z. Reg. Akadémiai Kupa (kenu)

2021.06.05-06.05

Fadd-Dombori,

7133, Fadd, Nyírfa utca

- térkép
Letöltések


Fadd-Dombori,

2021.06.05-05


Versenyműsor - PDF

Jegyzőkönyv - PDF

Éremtáblázat - PDF









        Szűrők elrejtése

        Futamok

        79 futam

        2021.06.05 - Délután

        36 futam

        79. 17:30 K1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m A Döntő

        Eredmény

        78. 17:25 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 200m A Döntő

        Eredmény

        77. 16:55 C1 Női Ifjúsági U17-U18. 200 m A Döntő

        Eredmény

        76. 16:50 C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 200 m A Döntő

        Eredmény

        75. 16:45 K1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m II. Előfutam

        Eredmény

        74. 16:40 K1 Női Ifjúsági U17-U18 200 m I. Előfutam

        Eredmény

        73. 16:35 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 200m II. Előfutam

        Eredmény

        72. 16:30 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 200m I. Előfutam

        Eredmény

        71. 16:15 MK1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        70. 16:10 K1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        69. 16:05 C1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        68. 16:05 C1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        67. 16:00 MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        66. 15:55 K1 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.

        Eredmény

        65. 15:40 TC4 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        64. 15:35 MC1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        63. 15:30 MK1 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        62. 15:25 MK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        61. 15:20 MK2 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        60. 15:15 MC1 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        59. 15:15 MC1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        58. 15:10 PC2 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        57. 15:05 MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        56. 15:00 MK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        55. 14:55 MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        54. 14:50 MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        53. 14:45 MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        52. 14:40 MC1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        51. 14:35 PC2 Vegyes Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        50. 14:30 MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        49. 14:25 MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        48. 14:10 K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő

        Eredmény

        47. 14:05 K2 Női Serdülő U15-U16. 500m A Döntő

        Eredmény

        46. 13:50 K2 Női Kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

        Eredmény

        45. 13:45 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

        Eredmény

        44. 13:40 K2 Férfi Serdülő U15-U16 1000 m A Döntő

        Eredmény

        2021.06.05 - Délelőtt

        43 futam

        43. 13:10 K1 Női Serdülő U15. 500m A Döntő

        Eredmény

        42. 13:05 K1 Női Serdülő U16. 500m A Döntő

        Eredmény

        41. 13:00 K1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő

        Eredmény

        40. 12:45 C1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő

        Eredmény

        39. 12:40 C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő

        Eredmény

        38. 12:35 K1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő

        Eredmény

        37. 12:30 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő

        Eredmény

        36. 12:25 C1 Férfi Kölyök U14 1000 m A Döntő

        Eredmény

        35. 12:20 K1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő

        Eredmény

        34. 12:05 K2 Női Serdülő U15-U16. 500m II. Előfutam

        Eredmény

        33. 12:00 K2 Női Serdülő U15-U16. 500m I. Előfutam

        Eredmény

        32. 11:55 K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m II. Előfutam

        Eredmény

        31. 11:50 K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m I. Előfutam

        Eredmény

        30. 11:45 C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő

        Eredmény

        29. 11:35 C1 Női Serdülő U15 500 m A Döntő

        Eredmény

        28. 11:35 C1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő

        Eredmény

        27. 11:30 K1 Női Kölyök U14 500 m II. Előfutam

        Eredmény

        26. 11:25 K1 Női Kölyök U14 500 m I. Előfutam

        Eredmény

        25. 11:20 K1 Női Serdülő U15. 500m II. Előfutam

        Eredmény

        24. 11:15 K1 Női Serdülő U15. 500m I. Előfutam

        Eredmény

        23. 11:10 K1 Női Serdülő U16. 500m II. Előfutam

        Eredmény

        22. 11:05 K1 Női Serdülő U16. 500m I. Előfutam

        Eredmény

        21. 11:00 C2 Férfi Serdülő U15-U16 1000m A Döntő

        Eredmény

        20. 10:55 K2 Férfi Serdülő U15-U16 1000 m II. Előfutam

        Eredmény

        19. 10:50 K2 Férfi Serdülő U15-U16 1000 m I. Előfutam

        Eredmény

        18. 10:45 C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

        Eredmény

        17. 10:40 K2 Férfi Kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

        Eredmény

        16. 10:35 C2 Férfi Kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

        Eredmény

        15. 10:20 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m II. Előfutam

        Eredmény

        14. 10:15 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m I. Előfutam

        Eredmény

        13. 10:10 C1 Férfi Serdülő U15. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        12. 10:05 C1 Férfi Serdülő U15. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        11. 10:00 C1 Férfi Serdülő U16. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        10. 09:55 C1 Férfi Serdülő U16. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        9. 09:50 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m III. Előfutam

        Eredmény

        8. 09:45 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        7. 09:40 K1 Férfi Serdülő U15. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        6. 09:35 K1 Férfi Kölyök U14. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        5. 09:30 K1 Férfi Kölyök U14. 1000m I. Előfutam

        Eredmény

        4. 09:25 C1 Férfi Kölyök U14 1000 m II. Előfutam

        Eredmény

        3. 09:20 C1 Férfi Kölyök U14 1000 m I. Előfutam

        Eredmény

        2. 09:05 K1 Férfi Serdülő U16. 1000m II. Előfutam

        Eredmény

        1. 09:00 K1 Férfi Serdülő U16. 1000m I. Előfutam

        Eredmény


        ,

        -



        #VersenyzőPályaTagszervezetEredmény
        Az adott futamhoz még nincs eredmény rögzítve

        Letöltések:

        Megjegyzés
        
                                        
        Továbbjutási séma
        SzélirányNincs adat!
        SzélsebességNincs adat!
        Relatív szélsebességNincs adat!
        PáratartalomNincs adat!
        KörülményekNincs adat!
        Levegő hőmérsékletNincs adat!
        Valós hőérzetNincs adat!
        Víz hőmérsékletNincs adat!