MAGYAR

KAJAK-KENU

SZÖVETSÉG

Aszti-Vas Kupa (Alsó-Duna Régió)

2020.07.04-07.04

MKKSZ

Tolna,

Tolna, Kajak-Kenu csónakház

Letöltések


Tolna,

2020.07.04-04


Versenyműsor - PDF

Jegyzőkönyv - PDF

Éremtáblázat - PDF









        Szűrők elrejtése

        Futamok

        36 futam

        2020.07.04 - Délelőtt

        36 futam

        36. 15:50 K2 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        35. 15:40 K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        34. 15:30 MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        33. 15:20 K1 Női Ifjúsági U17-U18 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        32. 15:10 K1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        31. 15:00 MK1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        30. 14:50 K2 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        29. 14:40 K2 Férfi Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        28. 14:30 K1 Férfi Kölyök U13-U14 2000 m Döntő II.

        Eredmény

        27. 14:20 K1 Férfi Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        26. 14:10 PC2 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        25. 14:00 C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        24. 13:50 C1 Férfi Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        23. 13:40 MC1 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        22. 13:30 MK1 Férfi Előkészítő U8-U9 500 m Döntő I.

        Eredmény

        21. 13:20 K1 Női Szabadidős és Egyetemi, Masters 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        20. 13:10 K1 Női Felnőtt 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        19. 13:00 K1 Férfi Felnőtt 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        18. 12:50 PC2 Vegyes Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        17. 12:40 K1 Férfi Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        16. 12:30 K2 Férfi Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        15. 12:20 MC1 Vegyes Előkészítő U8-U9 500 m Döntő I.

        Eredmény

        14. 12:10 MK1 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        13. 12:00 MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        12. 11:50 K2 Női Ifjúsági U17-U18 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        11. 11:40 K1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        10. 11:30 C1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        9. 11:20 C1 Férfi Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        8. 11:10 MK1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        7. 11:00 MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        6. 10:50 TC4 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        5. 10:40 MK1 Női Előkészítő U8-U9 500 m Döntő I.

        Eredmény

        4. 10:30 MK2 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        3. 10:20 MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        2. 10:10 MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény

        1. 10:00 MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

        Eredmény


        ,

        -



        #VersenyzőPályaTagszervezetEredmény
        Az adott futamhoz még nincs eredmény rögzítve

        Letöltések:

        Megjegyzés
        
                                        
        Továbbjutási séma
        SzélirányNincs adat!
        SzélsebességNincs adat!
        Relatív szélsebességNincs adat!
        PáratartalomNincs adat!
        KörülményekNincs adat!
        Levegő hőmérsékletNincs adat!
        Valós hőérzetNincs adat!
        Víz hőmérsékletNincs adat!